Kontakt:

niedziela, 11 grudnia 2011

Bombki z plexi- ciąg dalszy.

W tej notce przedstawiamy kolejne nasze działa- bombki z plexiglas z przegrodą, które w tym czasie namiętnie powstają w naszej pracowni z racji tego iż Święta tuż, tuż. Oto kilka małych bombek 8 cm oraz jedna większa bombka 12 cm.Bombka z przegrodą z motywem śnieżnego domku i sarenką ozdobiona brokatem oraz śniegiem. Tył został cały "ośnieżony" oraz przyozdobiony w gwiazdki, wykończono kokardką:Bombka z motywem aniołków z dzwoneczkami, ozdobiona brokatem, śniegiem. Wykończona wstążką oraz gwiazdkami. Z tyłu śnieg oraz napis:


Bombka z aniołkiem, brokatem oraz bawełną. Tył bombki- śnieżny z napisem. Wykończono kokardą:Bombki z przegrodą 8 cm z motywem dzieci oraz mikołajkowym. Ozdobione śniegiem, brokatem oraz konturówką, wykończone kokardką:
Bombka z motywem aniołka z dziećmi, wykończona brokatami oraz kokardką. Tył ze spękaniami brązowo- kremowymi oraz napis:


Tył bombek:Duża bombka z przegrodą (12 cm) ze śnieżnym krajobrazem. Ozdobiona brokatami oraz konturówką. Tył śnieżny z cieniowaniami:

3 komentarze:

  1. śliczne bombki :) jakie mają urocze karteczki

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie super,ale moje serduszko skradła wiewióreczka:)Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń