Kontakt:

wtorek, 21 lutego 2012

Pojemniczki, chustecznik.

Kolejne nasze prace decoupage. Ty razem są to bardzo praktyczne i wielofunkcyjne pojemniczki z serduszkiem- tym razem w innej wersji (które można wykorzystać na przyprawy, sztućce, długopisy i różne inne drobiazgi), pojemniczek prostokątny, a także bardzo przydatny i ozdobny chustecznik. Zdjęcia poniżej:Duży pojemnik z serduszkiem. Motyw kwiatowy, malowany w tzw. marmurek. Dekorowany trójwymiarową konturówką oraz samoprzylepnymi koralikami. Zdjęcia przedstawiają obie strony pojemnika:
Mały pojemnik z serduszkiem z motywem jesiennych liści i napisami. Dekorowany złotą konturówką 3D z brokatem, a także czarną samoprzylepną mozaiką. Zdjęcia obu stron:
Prostokątny pojemniczek na drobiazgi z motywem kwiatowym ze spękaniem kremowo fioletowym między farby (1 i 2). Dekorowany konturówkami 3D z brokatem złotą i białą. Boki w środku wykańczane farbą kameleon w kolorze liliowo- złotym:
Chustecznik z motywem kwiatowym. Malowany na żółto, gdzie nie gdzie biały marmurek:Tła użyte do zdjęć pochodzą z Internetu.

6 komentarzy:

 1. Śliczne i jakie mają kolorki. Piękne motywy wybrałyście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłyście od razu ceny podawać

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy ;) . Ceny jak coś to prywatnie prosimy pytać...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo bardzo fajnie wyglądają te skrzyneczki :)

  OdpowiedzUsuń