Kontakt:

wtorek, 8 maja 2012

Komplety biżuterii.

Dziś z kolei przedstawimy nowe odsłony drewnianej biżuterii techniką decoupage oczywiście. Będzie to kilka kompletów z bransoletkami włącznie. Wspaniały pomysł na ożywienie wiosennego lub letniego stroju. Oto kilka naszych propozycji:


Drewniana bransoletka oraz zawieszka w kolorze kremowym z motywem kwiatowym. Ozdabiana delikatnie połyskującą konturówką 3D z brokatem w kolorze złotym:Delikatny komplecik bransoletki z kolczykami z motywem kwiatowym. Wykańczany samoprzylepnymi perełkami w kolorze niebieskim:


Mozaikowy komplet- bransoletka, korale oraz kolczyki. Fioletowe spękania na białym oraz białe spękania na fioletowym (1 i 2 między farby):Bransoletka z zawieszką w kolorze czarnym z jasno fioletowymi spękaniami. Bransoletka ozdobiona mozaiką z kolorze czarnym oraz fioletowym: Komplet: bransoletka plus zawieszka w kolorze czarnym. Motyw kolorowych kwiatów, ozdabiane brokatową konturówką 3D oraz połyskującą samoprzylepną mozaiką:Kolczyki wraz z bransoletką w odcieniach jasnego fioletu. Delikatny motyw bzu, wykańczane brokatową trójwymiarową konturówką:


Tła, które zostały użyte do zdjęć- źródło: Internet.
Pozdrawiamy i zachęcamy do komentowania :) .


4 komentarze:

  1. Przepiękne komplety :) ładne zestawienie kolorów.

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczny ten komplecik z różowymi różami:)

    OdpowiedzUsuń