Kontakt:

środa, 27 listopada 2013

Bombki ze styropianu.

W końcu udało nam się nadrobić "zaległości świąteczne". Oto tegoroczne bombki ze styropianu. Pojedynczo i w kompletach, ze śniegiem, spękaniem chlapaniem. Z motywami świątecznymi i aniołkami z papieru ryżowego bądź serwetki. Wymiary bombek od 6cm do 12cm. 
Oto nasze propozycje:


Komplet dzwoneczków i okrągłych bombek  (7cm). Dzwoneczki cieniowane w kolorze biało niebieskim, motywy aniołków z papieru ryżowego. Dekorowane srebrną konturówką z brokatem 3D oraz perełkami.
Okrągłe bombki z serwetkowym motywem gałązek choinki i dzwoneczków. Malowane na kolor kremowy. Przyozdabiane złotą konturówką z brokatem:Bombki z motywami norweskimi i spękaniem oraz bombka z aniołkiem. Wymiary od 6 do 8cm. Wykorzystano spękania między farby jednoskładnikowe, brokat. Niektóre cieniowane i przyozdabiane konturówkami, kokardą:Śnieżne bombki 6cm z motywem bałwanków i śniegiem. Dekorowane konturówką 3D:


Trzy bombki wielkości 8-12cm z motywami serwetkowymi, świątecznymi. Malowane na kolor kremowy, niektóre chlapane na brązowo. Przyozdobione konturówkami:


Bombki z motywami świątecznymi i aniołkami od 7 do 12cm. Cieniowane na kremowo lub niebiesko. Wykorzystano spękania postarzające, konturówki 3D. Lakierowane na połysk:Śnieżna bombka z aniołkiem 8cm. Motyw z papieru ryżowego. Użyto pasty śniegowej i konturówki 3D w kolorze niebieskim. Z każdej strony inny motyw:Bombka 12cm z motywami aniołków z papieru ryżowego. Malowana na kolor kremowy i chlapana. Udekorowana samoprzylepnymi perełkami, konturówką z brokatem oraz samoprzylepną taśmą imitującą koronkę. Lakierowana na połysk:Dziękujemy za komentarze, zainteresowanie i wszelki przejaw sympatii. Pozdrawiamy serdecznie.


5 komentarzy:

  1. Śliczne prace :) ale się zrobiło świątecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyle pięknych bombek...że zazdrość bierze....
    U mnie etap zbierania materiałów ... nie wiem czy do świąt zdążę coś zrobić.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń