Kontakt:

wtorek, 11 marca 2014

Osłonki oraz pierścionki na serwetki.

Za oknem zrobiło się już wiosennie, słońce świeci więc pora na kolory, akcenty kwiatowe i wiosenne. Dziś przedstawimy drewniane osłonki na doniczki, które też mogą służyć jako przybornik lub pudełko na drobiazgi, a także komplet pierścionków na serwetki, które udekorują i poprawią wygląd stołu.

Drewniana osłonka- pojemnik (wym. ok 8x8 cm) w kolorze zielono białym. Motywy wiosenne wycinane z papieru decoupage. Efekty robione słomką i szpilką. Każda strona inna. Może służyć jako osłonka do kwiatków, pojemniczek lub przybornik na długopisy, ołówki itd.


Osłonka z drewna w stylu prowansalskim tej samej wielkości co ta powyżej. Cieniowana w kolorze białym i beżowym z brązowymi przetarciami na brzegach. Motywy serwetkowej lawendy. Udekorowana złotą konturówką 3D z brokatem:


Komplet sześciu drewnianych pierścionków na serwetki. Malowane na kolor kremowy z ciemniejszymi przetarciami na brzegach. Motyw serwetkowy- róże. Proste bez żadnych błyskotek. Idealna ozdoba stołu:Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy wiosennie ;)

9 komentarzy:

 1. Super prace! Pierścionki na serwetki wyszły rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie:) Mnie zauroczyły obrączki na serwetki są po prostu rewelacyjne:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace. Osłonki cudne wiosenne. Zwłaszcza ta zielona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale u ciebie ślicznie wiosennie i kwieciście...:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile piękności! Wszystkie prace bardzo mi się podobają, a ta pierwsza osłonka jest bardzo wiosenna:)

  OdpowiedzUsuń