Kontakt:

piątek, 30 maja 2014

Stojak na biżuterię, napis oraz tabliczki.

Witamy, w dzisiejszej notce kilka drobiazgów mniejszych i większych. Taki miks ze sklejki można by rzec, a są to stojak na biżuterię, napis home oraz dwie tabliczki. Większa do postawienia i mniejsza do powieszenia. Przedmioty można nabyć u nas. Oto nasze propozycje:


Stojak na biżuterię ze sklejki na wzór koronkowej sukienki w dwóch wersjach. Z każdej strony inna. Jedna typowo koronkowa, a druga z domieszką różyczek. Malowany na biało oraz małe elementy na czarno. Udekorowany srebrną konturówką 3D z brokatem, perełkami do przyklejania i kokardą:

Średniej wielkości napis 'home' ze sklejki. Utrzymany w tonacjach zieleni, żółtego i brązu, cieniowany. Motyw słoneczników. Zostały namalowane też kropki zielone i żółte. Udekorowany konturówką z brokatem 3D:

Tabliczka ze sklejki wielkości A4 malowana na kremowo z cieniowaniami i chlapaniem w kolorze brązowym. Motyw prowansalski czyli lawenda. Udekorowana konturówką 3D z brokatem:
Miniaturowa tabliczka ze sklejki utrzymana w tonacji turkusu z bielą, cieniowana i przecierana. Motyw różyczek z papieru. Turkusowo czarny napis 'witaj'. Udekorowana konturówką 3D z brokatem. Przewiązana rafią dającą możliwość powieszenia:
Przypominamy o trwającym candy na naszym blogu. Zapisy pod linkiem:
do 1.06.2014r.


Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za komentarze oraz uwagę :)

8 komentarzy:

 1. Stojak nr jeden jest przepiękny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prace :) te stojaczki piękne

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace!! Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne prace, jest na czym oko zawiesić :)

  OdpowiedzUsuń