Kontakt:

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Wesołe słoiki, czyli recykling.

Dziś odrobina recyklingu, czyli pomysł na udekorowanie i ponowne wykorzystanie słoiczków i słoi po kawie. Idealnie spisują się jako pojemniki na przyprawy, zioła i oczywiście wcześniej już wspomnianą kawę. Dekoracyjne, a zarazem użyteczne. Oto kilka naszych propozycji:


Duży słoik malowany na kremowo z brązowym chlapaniem. Wzór serduszko z ziarenek kawy oraz słoneczniki i pszczoły. Udekorowany złotą konturówką 3D z brokatem:


Mini słoik pół transparentny z papierem ryżowym. Motyw czarno biały serwetkowy. Udekorowany złotą konturówką 3D z brokatem:
Duży słoik z niebieską nakrętką ozdabiany papierem ryżowym. Motyw niezapominajek, z przodu wycięte okienko. Udekorowany niebieską konturówką 3D:

Dwa duże słoiki wykonane podczas prywatnego szkolenia (można tak to nazwać). Słój z rowerem wykonał Bartek.Słoik z motywem rowerowym i latarnią morską, który wykonał Bartek. Malowany i cieniowany na szaro, czarno i niebiesko. Delikatnie udekorowany srebrną brokatową konturówką:


Biały słoik z motywem truskawek oraz spękaną zakrętką. Udekorowany kropeczkami w kolorze czerwonym i zielonym oraz konturówką 3D z brokatem w kolorze złotym. Zakrętka ze spękaniem jednoskładnikowym zielono białym. Słój został przewiązany rafią:


Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do naszego sklepu na TalentART oraz na naszą stronę na Facebooku. 

9 komentarzy: