Kontakt:

poniedziałek, 22 września 2014

Kolorowe zakładki.

Witamy, w dzisiejszej notce kilka naszych propozycji na zakładki do książek. Idealne dla czytelników na nadchodzące długie jesiennie wieczory. Praktyczne, a zarazem dekoracyjne i optymistyczne. Oto one:


Zakładka ze sklejki drewnianej z motywem wiosennych kwiatów na niebieskim tle. Zdobiona dwustronnie metodą serwetkową. Udekorowana konturówką 3D z brokatem oraz przewiązana rafią:
Dwustronnie zdobiona zakładka z motywem muffinów. Z jednej strony w tonacji zielonej, a z drugiej strony niebieska. Udekorowana brokatowymi konturówkami 3D oraz przewiązana rafią:
Zakładka z motywem kwiatowym, a mianowicie maki i słoneczniki. Motyw serwetkowy. Udekorowana brokatowymi konturówkami 3D oraz przewiązana rafią:
Dwie zakładki ze sklejki drewnianej zdobione dwustronnie. Jedna z motywem muffinów, a druga z motywami kwiatowymi. Udekorowane konturówkami 3D z brokatem, samoprzylepną tasiemką w serduszka. Przewiązane kokardką z rafii:
Zakładka nieco stonowana w czerni i bieli. Wzór serwetkowy przyozdobiony brokatową konturówką 3D w kolorze srebrnym. Przewiązana czarną tasiemką i udekorowana perełką:Pozdrawiamy serdecznie dziękujemy za uwagę i komentarze ;)


9 komentarzy:

 1. Śliczne ale te ostatnie bardziej mi sie podobają

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne zakładki. Piękne kolorowe i radosne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zakładki, ostatnia moja ulubiona <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zakładki, idealne pocieszenie w pochmurne, jesienne dni ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muffiny *o*
  Śliczne,w sam raz na jesienne czytanie ksiażek ^^

  OdpowiedzUsuń