Kontakt:

wtorek, 25 listopada 2014

Lampiony zimowe oraz świąteczne świece decoupage.

Dziś chwila wytchnienia od bombek. Mianowicie przedstawimy zimowe duże lampiony na nóżce oraz mniejsze, a także mini świeczki ozdabiane decoupage. Są to idealne dekoracje na ponurą aurę jak i na Święta. Dają ciepłe, jasne światło.
Poniżej kilka naszych propozycji:


Dwa zimowe lampiony na nóżce. Motywy z papieru ryżowego. Udekorowane zostały konturówkami 3D z brokatem, sypkimi brokatami, śniegiem, perełkami i perłą w płynie. Na świecę typu tealight:Zapachowa świeca w szkle ozdobiona zimowymi motywami z papieru ryżowego. Udekorowana śniegiem, perłą w płynie oraz przewiązana kokardką:

Komplet mini świeczników na tealight. Z motywem Mikołaja oraz pejzaż na papierze ryżowym. Udekorowane pastą śniegową, konturówkami 3D z brokatem oraz sypkimi brokatami:Mini świeczki na szklanych talerzykach do kompletu. Motywy świąteczne, serwetkowe. Dekorowane pastą śniegową, brokatem, konturówką 3D z brokatem:


Mini świeczki z motywami świątecznymi lub pejzażem. Ozdabiane pastą śniegową, konturówkami 3D z brokatem, sypkimi brokatami, perłą w płynie:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie ;)

7 komentarzy: