Kontakt:

czwartek, 9 kwietnia 2015

Odrobina szkła- czyli dymion na wino, dzbanuszek, cukiernica. A także wspomnienie Świąt.

W dzisiejszej notce przedstawiamy kilka szklanych propozycji, a mianowicie są to pięciolitrowy dzban- dymion na wino, mini dzbanuszek, cukiernica. Jako wspomnienie Świąt ukazujemy decoupage na jajkach kurzych, świeżych nie żadnych wydmuszkach. A także dekorację z wykorzystaniem jajek styropianowych. Poniżej propozycje :


Pięciolitrowy dzban na zamówienie. Ozdabiany papierem ryżowy, motyw wiśni oraz motyli. Malowany na kremowo z brązową koronką, gorsetem. Wokół motywu owocnego widoczne cieniowanie pittorico. Napis wykonany czerwoną farbką. Z przeznaczeniem na nalewkę wiśniową:


Tak dzban wyglądał przed metamorfozą. (Niestety żółty plastik musiał zostać ponownie założony na dymion ze względów ochronnych):Mini dzbanuszek z motywem pomarańczowych różyczek na mrożonym tle z papieru ryżowego. Cieniowany na pomarańczowo. Robiony na zamówienie:
Cukiernica- pojemnik na cukierki. Zdobiona od środka, malowana na kolor kremowy i pochlapana na brąz. Motyw wiosenny czyli bratki. Dekorowana konturówką 3D z brokatem w kolorze złotym:

Surowe jajka kurze ozdabiane metodą decoupage z wykorzystaniem motywów kwiatowych, świątecznych, owoców. Ozdabiane papierowymi motylkami. Dla porównania poza koszykiem wydmuszka gęsia:Świąteczna kompozycja z wykorzystaniem styropianowych jajek decoupage:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za uwagę ;)

8 komentarzy:

 1. Śliczne prace :) Dymiony super wyszły, ale ten plastik bardzo psuje wygląd. Cóż poradzić jak klient sobie tak życzy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, klient nasz pan ;) skoro ma tego jeszcze używać ciągle to... musi tak być ;)

   Usuń
 2. Pięknie ozdobione naczynia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U was jak zawsze pięknie :) Nigdy nie mogę się napatrzeć :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń