Kontakt:

środa, 22 lipca 2015

Butelki decoupage.

Tym razem trochę szkła, czyli butelki ozdabiane decoupage. Przydatne na różnego typu nalewki, sprawdzają się także jako wazony lub dekoracja wnętrza. Poniżej przedstawiamy kilka naszych nowych propozycji.


Butelka w odcieniach niebieskiego z zabytkowymi budowlami znajdującymi się we Francji. Cieniowana i przewiązana rafią. Prosty efekt:

Komplet dużych butelek ze storczykami. Malowane na kolor kremowy z widocznymi brązowymi spękaniami oraz cieniowaniem. Idealna dekoracja:
Butelka- baniaczek z uchwytem. Cieniowana na biało i fioletowo, motyw owocowy. Przód z prześwitem wykonanym z papieru ryżowego. Ozdabiana perłą w płynie. Idealna na wszelkiego rodzaju nalewki:

Komplet trzech butelek z motywami kwiatowymi, czyli lawenda oraz rumianki. Malowane na kremowo, delikatnie pochlapane. Idealna ozdoba wnętrza:
Komplet dużych butelek ze słonecznikami i rumiankami. Malowane na biało z widocznym brązowych spękaniem, cieniowaniem i chlapaniem. Idealna ozdobna nudnego wnętrza. Dobrze sprawdzają się również jako wysokie wazony na kwiaty:

Butelka o ciekawym kształcie na nalewkę. Motyw winogron na pół transparentnym tle z papieru ryżowego łączonego z kremową i brązową farbą. Ozdabiana perłą w płynie i metaliczną farbką w kolorze złotym:
 Dziękujemy za uwagę, pozdrawiamy ;)

7 komentarzy:

 1. fajne prace i dużo tego, oj dużo, pracowicie bardzo

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne co jedna to ładniejsza

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne butelki, śliczne ozdoby. Każda inna i niepowtarzalna

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudowne prace :) Każda coraz piękniejsza. Super wykonanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie ozdobione butelki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej, ile pięknych butelek! Super! Uzmysłowiłam sobie, że nigdy nie ozdabiałam butelki, muszę to nadrobić:)

  OdpowiedzUsuń