Kontakt:

czwartek, 14 stycznia 2016

Dekoracje ze sklejki drewnianej.

W dzisiejszej notce przedstawiamy propozycje dekoracji decoupage ze sklejki drewnianej. Podkowy na szczęście, girlanda motyli i serduszek oraz tabliczki z wieżą Eiffela. Takie małe drobiazgi, które cieszą oko oraz idealne ożywią każde wnętrze.


Podkowa ze sklejki drewnianej (ok.7cm) z motywem wiosennym, kwiatowym. Brzegi cieniowane na brązowo. Przewiązana rafią:Podkowa ze sklejki ok.7 cm z motywem prowansalskim, czyli lawendą. Brzegi przecierane na brązowo. Przewiązana rafią. Idealna dekoracja wnętrza:Girlanda z serduszek (jedno o wym. ok 5cm) z motywem lawendowym. Brzegi serc zostały pocieniowane na brązowo. Ozdabiane dwustronnie. Umocowane na rafii. Idealne do powieszenia w oknie, na karniszu, ścianie lub lampie:
Girlanda motyli ze sklejki drewnianej (jeden motyl ok. 5cm) z motywem prowansalskim- lawendą. Brzegi przecierane na brązowo. Ozdabiane dwustronnie. Motylki zostały udekorowane kolorowymi dżetami. Umocowane na rafii:
Mini obrazki (ok.7cm) ze sklejki drewnianej. Motyw wieży Eiffela wśród kwiatów. Brzegi cieniowane na brązowo. Idealne do dekoracji:


Dziękujemy za zainteresowanie. Pozdrawiamy serdecznie :)

10 komentarzy: