Kontakt:

poniedziałek, 5 grudnia 2016

Styropianowe bombki 12cm w kolejnej odsłonie oraz scrapbookowe kartki świąteczne.

W dzisiejszej notce przedstawiamy kilka kolejnych propozycji styropianowych bombek wielkości 12cm do powieszenia na stojaczku. A także propozycje świątecznych kartek wykonanych metodą scrapbookingu.
Oto nasze prace:

Bombka ze styropianu 12cm z motywem świątecznego lampionu oraz zimowymi kwiatami. Motyw na kremowym tle. Bombka została udekorowana konturówkami oraz brokatem w kolorze złotym.
Duża bombka wielkości 12cm z zimowym pejzażem, udekorowana pastą śniegową, brokatami i konturówkami. Z tyłu napis w kolorze srebrnym.
Styropianowa bombka 12cm z motywem dzwoneczków na kremowym tle. Całość dekorowana konturówkami, brokatami oraz satynową wstążeczką.
Bombka 12cm ze styropianu z motywem świątecznym na białym tle. Dekorowana pastą śniegową, brokatami, konturówkami oraz satynową wstążką w kolorze czerwonym.
Styropianowa bombka 12cm z zimowym pejzażem w odcieniach niebieskiego. Udekorowana pastą śniegową, konturówkami, brokatami i satynową wstążeczką. Z tyłu napis w kolorze srebrnym.
Scrapbooking czyli świąteczne kartki wielkości 13,5cm x13,5cm z kopertą i życzeniami w środku. Stworzone na zamówienie specjalne:Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie :)

8 komentarzy:

 1. Cudne bombeczki i karteczki :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wszystko! Pozdrawiam serdecznie!:)

  xxBasia

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne bombki karteczki piękne

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne motywy zagościły na bombkach i kartkach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne co jedna to ładniejsza...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy za miłe słowa ;)

  OdpowiedzUsuń