Kontakt:

wtorek, 25 września 2012

Lampiony.

Znów publikujemy decoupage na szkle, czyli tym razem kolejna odsłona dużych lampionów (wazonów) z różnymi motywami. Dają efektowne, ciepłe światło. Dzięki lakierowaniu są pół przezroczyste. Idealne na wieczór każdej porze roku, ponieważ sprawdzają się w domu jak i zarówno w ogrodzie. Oto kilka naszych propozcyji:

Dwa podobne lampiony (idealne jako komplet, bądź tego osobno) z motywem różyczek z papieru ryżowego. Przyozdabiane srebrnymi perełkami oraz srebrną konturówką 3D z brokatem. Na koniec lakierowane oczywiście:


Lampion z motywem domku na papierze ryżowym. Udekorowany złotą konturówką 3D z brokatem, polakierowany:Kwiatowy lampion. Z motywem z papieru ryżowego (czerwone kwiaty). Udekorowany białymi perełkami do naklejenia, a także przezroczystą (lekko zielonkawą) trójwymiarową konturówką z brokatem:Kwiatowy pejzażowy lampionik, czyli chatka oraz fioletowe kwiaty. Przyozdobiony złotą konturówką z brokatem:Drugi lampion z chatką, motyw dachu i drzwi. Udekorowany trójwymiarową konturówką ze złotym brokatem. Prosty efekt:Dziękujemy za zainteresowanie. Pozdrawiamy :)


4 komentarze: