Kontakt:

czwartek, 15 listopada 2012

Bombki ze styropianu i plexi.

Tak jak zapowiedziałyśmy w dzisiejszym poście już Świąteczny klimat, ponieważ publikujemy bombki. W prawdzie do Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale na takie rzeczy to już najwyższy czas. Pierwsze, które powstały w tym roku. W pracowni "tworzą się" dalej i na pewno później też się pochwalimy. Teraz czas na kilka bombek ze styropianu oraz plexi.


Bombki ze styropianu- duża 12cm z motywem domku i śniegu, przyozdobiona konturówkami z brokatem oraz samym (sypkim) brokatem. Dwie pozostałe bombki 10cm- z motywem gwiazdy betlejemskiej przyozdobionej brokatem i konturówkami (zieloną oraz czerwoną), a także druga z aniołkami, śniegiem i brokatowymi konturówkami:


Tył bombek:Dwie pary bombek ze styropianu 8cm (one są jednakowej wielkości tylko zdjęcie zrobione trochę z perspektywy). Pierwsza z bałwankami i śniegiem. Przyozdobiona z tyłu śniegiem i brokatem. Druga parka w różyczki, udekorowana złotą konturówką 3D z brokatem:Bombki z plexiglas z przegrodą i śniegiem 8cm i 6cm. Obie z motywem dzieci, przyozdobione brokatowymi konturówkami oraz błyszczącą bawełną. Wykończone srebrną kokardką:Tył bombek ze śniegiem i brokatem:
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie :)
Niebawem kolejna porcja bombek oraz lampioników świątecznych.9 komentarzy: