Kontakt:

poniedziałek, 15 grudnia 2014

W świątecznym klimacie, czyli bombki ze styropianu, plexiglas i gwiazdki z wikliny papierowej.

Wiemy, że się już powtarzamy w tym temacie bombkowym ale przedstawiamy kolejne nowości. Ozdób świątecznych nigdy dość. W dzisiejszej notce przedstawiamy bombki ze styropianu z dedykacją, komplety, bombki imienne. Jak i kilka bombek z plexiglas z przegródką wielości 8cm. Nowością są gwiazdki z wikliny papierowej, które powstają w między czasie do dekoracji okien lub choinki według życzenia. 


Bombka ze styropianu 12cm z motywem świątecznych ptaszków i śniegiem. Zrobiona wg. życzenia z dedykacją z tyłu. Ozdabiana brokatem i konturówką 3D z brokatem:
Komplet sześciu bombek ze styropianu 10cm w kremowej tonacji z motywem aniołków i złotym brokatem. Zdobione dwustronnie, udekorowane perłą w płynie. Stworzone na zamówienie:
Bombka 10cm z motywem aniołków w odcieniach szarości. Udekorowana srebrnym brokatem:
Bombki imienne 8cm zdobione dwustronnie. Z motywami świątecznymi, dekorowane pastą śniegową, brokatami, konturówkami 3D z brokatem, chlapane. Stworzone na zamówienie specjalne:
Mini bombki ze styropianu 6cm w całości obsypane srebrnym brokatem lub z motywami świąteczno kwiatowymi. Udekorowane konturówkami oraz brokatem:
Bombki z plexiglas 8cm z przegródką w środku. Motywy dziewczynek z papieru ryżowego. Tyły bombek cieniowane i wykończone perłą w płynie. Udekorowane kokardką:

A na deser gwiazdki z wikliny papierowej. Na zdjęciu tylko część zrobionych. Zostały pomalowane białą farbą i posypane brokatem na warstwę lakieru. Idealne do powieszenia w oknie, na choinkę itd.


Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie ;)

10 komentarzy:

 1. Wszystkie śliczne. A te z ptaszkami są chyba najładniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. o rany ale szalejecie Laski :) Cuda jak zawsze

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace i ile tego :) Napatrzeć się nie mogę

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejku ile piękności ;)
  bombki kwiatowe i aniołkowe są cudne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne bombki, tyle rodzajów, a każda cudna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnie bombki bardzo mi się podobają takie spokojne klimatyczne ! Zdrowych , spokojnych Świąt !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń