Kontakt:

środa, 4 lutego 2015

Serduszkowy zawrót głowy. Czyli serca decoupage oraz z wikliny papierowej.

W dzisiejszym poście spora dawka serduszek do powieszenia. Ze sklejki drewnianej wykonanych tradycyjnym decoupage, jedno wykonane w trakcie kursu z transferem. A trochę serc i serduszek wykonanych z wikliny papierowej. Wszystkie można powiesić jako dekorację np. do okna, na wieszaczku, lampie itd, według upodobania. Serduszka ze sklejki drewnianej do powieszenia można od nas zakupić na folkstacji pod adresem:  http://folkstacja.pl/#place=shopgallery&user=104
Poniżej propozycje:


Serduszka ze sklejki drewnianej (ok. 7cm) z motywem roślinnym oraz wzorami. Cieniowane na brzegach brązową farbą. Przewiązane rafią:Lawendowe serduszka ze sklejki drewnianej. Brzegi zostały pocieniowane na brązowo. Zostały stworzone na prezent. Idealne np. jako dekoracja okna:
Dwa serduszka ze sklejki drewnianej z motywem fiołków na kremowym tle. Cieniowane na brązowo. Poleciały na "serduszkową wymiankę"
Ażurowe serduszka w tonacji niebiesko różowej z cieniowanymi brzegami. Idealne jako dekoracja okna:
Serduszka z szafirkami oraz cieniowanymi brzegami. Zdobione dwustronnie. Przewiązane rafią:

Ażurowe serduszka ze sklejki drewnianej z motywem lawendowym oraz cieniowanymi brzegami.
Serce z mdf wykonane przez jedną z nas na warsztatach "kreatywnej pracowni" prowadzonych przez Panią Basię. Tematyką zajęć było serduszko ozdabiane techniką transferu, wykorzystanie przetarć oraz reliefy. Z racji tego, iż żadna z nas nie posiada drukarki laserowej aby tworzyć transfer, taki kurs pozwolił oswoić się z tą techniką:

Na sam koniec duża dawna serc, mini serduszek oraz podwójnych serc z wikliny papierowej. Ozdabiane różnokolorowymi motylami wyciętymi z papieru, perełkami, wstążkami. Powędrowały na prezenty, zamówienia oraz Dzień Babci i Dziadka. Idealne do dekoracji okna:


Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie ;)

8 komentarzy: