Kontakt:

To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha
- w serca złamane i smutne,
cicha wstępuje otucha.
To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu już wieków,
pod dachem tkliwej kolędy,
Bóg się rodzi w człowieku.
Radosnych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz Nowego Roku...

środa, 15 kwietnia 2015

Drewniane szkatułki, herbaciarki, pudełka decoupage.

W dzisiejszej notce przedstawiamy co nie co pudełek, herbaciarek wykonanych z drewna sosnowego. Bardzo przydatne zarówno na biżuterie, wszelkie inne drobiazgi lub do przechowywania herbaty w kuchni. Niektóre posiadają przegródki. Oto nasze propozycje :


Mini szkatułka (ok. 10x 10cm) z drewna sosnowego. Malowana na kolor łososiowy z motywem pomarańczowych różyczek na chlapanym tle. Udekorowana samoprzylepnymi perełkami, konturówką 3D z brokatem:
Szkatułka- herbaciarka z drewna sosnowego z przegródką w środku. Motyw słonecznika na białym tle. Dół w kolorze brązowym z białymi kropeczkami. Pudełko zostało udekorowane perłą w płynie i samoprzylepnymi kryształkami:

Duże pudełko z drewna sosnowego (ok. 30cm) z motywem różyczek na kremowym tle. Dół został pomalowany na kolor brązowy z widocznym białym chlapaniem. Szkatułka została udekorowana samoprzylepnymi kryształkami. Posiada zapięcie:
Czterokomorowe pudełko na herbatę wykonane z drewna sosnowego. Motyw lawendowy na białym tle z widocznym cieniowaniem. Dół w odcieniach fioletu, niebieskiego w kropeczki i paseczki. Udekorowane serduszkami oraz napisem "herbata" ze sklejki:

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za uwagę ;)

10 komentarzy: