Kontakt:

sobota, 16 maja 2015

Kwiatowe lampiony decoupage.

W dzisiejszej notce nowe, świeże i wiosenne lampiony. Jeden ozdabiany sospeso. Idealne do dekoracji stołu, tworzenia romantycznego nastroju jak i przydatny gadżet w trakcie grillowania.
Oto nasze propozycje:


Wiosenny lampion z motywem bzów i okienkiem w kształcie kwiatka. Tło z koronkowego papieru ryżowego. Ozdabiany perłą w płynie, zieloną farbką oraz satynową wstążeczką. Na świecę typu tea light umieszczoną na piasku:

Komplet lampionów z różyczkami z papieru ryżowego i okienkiem w kształcie serca. Udekorowane perłą w płynie oraz czerwoną farbką. Przewiązane czerwonymi satynowymi wstążkami. W środku świece tea light na piasku:
Lampion z okienkiem w kształcie serca i motywem konwalii na tle z koronkowego papieru ryżowego. Ozdabiany perłą w płynie i konturówką 3D z brokatem w kolorze złotym. Przewiązany zieloną satynową wstążką. W środku została umieszczona świeca tea light na piasku:

Lampion sospeso z motywem fiołków na tle z papieru ryżowego. Przyozdabiany konturówką 3D z brokatem w kolorze srebrnym:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za uwagę :)

6 komentarzy:

  1. Śliczny ten pierwszy lampion <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicne. Chciałam wybrać , który najbardziej mi sie podoba i jest mi trudno wybrac . Wszystkie sa piekne:) Ale na ten moment , może z konwalijkami?

    OdpowiedzUsuń