Kontakt:

piątek, 31 lipca 2015

Decoupage na materiale. T-shirty i bluzka, część druga.

W dzisiejszej notce dalszy ciąg decoupage na materiale. Czyli kolejna porcja koszulek ozdabianych metodą serwetkową, jak i dwa topy ozdabiane tylko pisakiem do tkanin 3D. Koszulki oczywiście do użytku, należy je prać ręcznie lub w pralce po lewej stronie w temperaturze do 30 stopni. Motywy zabezpieczone specjalnym klejem utrwalonym poprzez żelazko. Poniżej nasze propozycje:


Bawełniany T-shirt Fruit of the loom w kolorze białym z motywem w stylu retro oraz napisem. Delikatnie udekorowany czerwonymi dżetami oraz brokatową konturówką w kolorze srebrnym. Rozmiar XXL:
Biała bawełniana bluzka Fruit of the loom w rozmiarze XL z motywem babeczki. Wraz z napisem 3D. Udekorowana brokatową konturówką w kolorze złotym, perłą w płynie, a także miętową wstążeczką z perełką:
Biała bawełniana koszulka z motywem Paryża w odcieniach czerni, szarości, sepii. Motyw udekorowany brokatową konturówką 3D z kolorze srebrnym, dżetami oraz napisem 3D. Koszulka Fruit of the loom rozmiar L:
Bawełniany t-shirt w stylu retro. Udekorowany konturówką 3D z brokatem oraz napisem. Bluzka Fruit of the loom rozmiar M:
Bawełniany t-shirt Fruit of the loom w kolorze białym z motywem babeczek i perłowym napisem. Udekorowany kolorowymi dżetami. Rozmiar xs:
Bawełniana koszulka w kolorze białym z motywem Minnie i dekoracjami stworzonymi pisakiem do tkanin 3D. Fruit of the loom, rozmiar S:
Oprócz nowych prezentowanych powyżej koszulek, zostały odnowione także stare, nudne bokserki. Uzyskały nowe życie za pomocą pisaka 3D do tkanin. Koszulki przyozdobiły napisy m.in tekst piosenki. Prosty efekt:


Pozdrawiamy serdecznie oraz dziękujemy za uwagę i ciepłe słowa ;)

9 komentarzy: