Kontakt:

sobota, 29 sierpnia 2015

Zakładki decoupage ze sklejki drewnianej.

Tym razem gratka dla czytelników, czyli zakładki do książek ze sklejki drewnianej. Ozdabiane dwustronnie, każda z niepowtarzalnym i oryginalnym wzorem. Przedstawiamy kilka naszych propozycji zarówno na nadchodzący rok szkolny jak i dla miłośników książek przez cały rok:

Zakładka ze sklejki drewnianej z wyciętym motylkiem. Motyw dwustronny- myszki. Malowana na biało i chlapana na kolor brązowy. Przewiązana czerwoną wstążeczką:
Zakładka ze sklejki z wyciętym ażurowym motylem. Malowana na biało, wzór kwiatowy plus napisy. Brzegi cieniowane na brązowo. Przewiązana kokardką z rafii:
Sklejkowa zakładka z fioletowymi bzami na białym tle. Chlapana i cieniowana brązową farbką. Udekorowana satynową wstążeczką w kolorze fioletowym:Zakładka ze sklejki drewnianej z różyczkami na kremowym tle. Widoczny efekt chlapania oraz cieniowania brązową farbą. Przewiązana rafią i różową wstążeczką;Zakładka ze sklejki drewnianej w stylu retro. Jedna strona z motywem babeczki, druga z wieża Eiffela oraz różyczkami. Brzegi cieniowane na złoto. Udekorowana błękitną wstążeczką:

Zakładki ze sklejki drewnianej. Jedna z autkami, złotym cieniowaniem oraz napisem. Druga z motywami francuskimi, napisem i białym cieniowaniem. Obie udekorowane zostały wstążeczkami. Stworzone zostały na upominek:Dziękujemy za uwagę, miłego weekendu-  pozdrawiamy :)

12 komentarzy:

 1. Są urocze i bardzo różnorodne. Każdy może znaleźć coś dla siebie.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super,wszystkie mi się podobają...

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zakładki :) mam jedną od Was i świetnie się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie piękne :) Ciężko by się było zdecydować na którąś :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do wzięcia udział w moim Wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku, tyle serca i pracy włożone w taki maleńki kawałek drewna :) I to nie jeden! Podziwiam :)

  W ogóle to żyję, zobacz napisałam nowy post KLIK

  OdpowiedzUsuń