Kontakt:

To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha
- w serca złamane i smutne,
cicha wstępuje otucha.
To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu już wieków,
pod dachem tkliwej kolędy,
Bóg się rodzi w człowieku.
Radosnych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz Nowego Roku...

poniedziałek, 28 września 2015

Lawendowe słoiki.

W dzisiejszej notce motyw zawsze na czasie, czyli lawenda. Przedstawiamy słoiki w stylu prowansalskim. Duże jak i mały. Idealne sprawdzają się do przechowywania kawy, przypraw oraz służą jako dekoracja.


Komplet słoików (po 200g) z motywem pola lawendowego. Malowane na kolor kremowy akcentem brązowej wstążeczki. Pochlapane na brązowo. Nakrętki udekorowane brokatowym 3D:

Mały słoik ze szklaną zakrętką. Motyw lawenda wraz z ziołami. Utrzymany w tonacji niebieskiej. Nakrętka została potraktowana papierem ryżowym oraz niebieską konturówką. Idealny na przyprawy:
Duży słoik z motywem prowansalskim na kremowym tle. Cieniowany i chlapany na brązowo. Nakrętka udekorowana brokatowym 3D:
Wazon ze słoika z motywem lawendy. Do połowy wazonik został pomalowany na biało, a druga część oklejona papierem ryżowym. Udekorowany metaliczną, złotą farbą. Przewiązany rafią:
Duży słoik z motywem lawendy na kremowym tle. Motyw cieniowany na brązowo. Nakrętka udekorowana konturówką z brokatem w kolorze złotym:
Komplet małych słoików z zamknięciem. Motywy lawendowe. Słoiczki zostały pomalowane na kremowo i pocieniowane oraz pochlapane na kolor brązowy. Wieczka dodatkowo przyozdobione zostały papierem ryżowym. Idealne do przechowywania przypraw:
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za uwagę :)

12 komentarzy: