Kontakt:

piątek, 27 listopada 2015

Bombki ze styropianu 12cm na stojakach.

Dziś znów w klimacie świąt, a mianowicie przedstawiamy styropianowe bombki wielkości 12cm wraz ze stojakami. Przeważają motywy z pejzażem zimowym. Bombki z tylu posiadają dedykację. Oto nasze prace:


Bombka z pejzażem zimowym, utrzymana w ciepłych kolorach z przewagą złotego. Udekorowana pastą śniegową, brokatami, konturówkami 3D z brokatem oraz wstążeczką, Z tyłu posiada dedykację:
Styropianowa bombka 12cm na stojaku z motywem świątecznym. Utrzymana w ciepłej tonacji, dekorowana brokatami, konturówkami 3D, wstążeczką. Z tyłu posiada napis:
Styropianowa bombka 12cm z pejzażem zimowym. Utrzymana w chłodnej tonacji, dekorowana pastą śniegową, brokatem, perłą w płynie, konturówkami 3D oraz srebrną wstążką:
Styropianowa bombka z zimowym pejzażem w tonacji niebiesko srebrnej. Udekorowana brokatem, pastą śniegową, konturówkami 3D, kokardką. Z tyłu napis:Bombka 12cm z motywem świątecznym utrzymana w ciepłej tonacji. Dekorowana pastą śniegową, brokatem, konturówkami. Z tyłu posiada złoty napis:
Prezentacja wszystkich bombek razem:


Pozdrawiamy serdecznie, dziękujemy za komentarze i zainteresowanie ;)

13 komentarzy:

 1. bardzo ładne , fajnie wyszły

  OdpowiedzUsuń
 2. JEJU prześliczne bombki. Idealnie dobrane kolory ;)
  Zachęcam również do odwidzenia mojego bloga http://rekodzielomojapasja.blogspot.com/ Nie dawno go otworzyłem wiem dużo pomysłów tam nie ma ale coś jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te pejzaże zimowe są przepiękne, bombki wyszły cudownie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Boziu piękne bombki. Naprawdę ma Pani talent ;)

  OdpowiedzUsuń