Kontakt:

czwartek, 28 marca 2013

Decu kartki, jajka oraz zwierzęta.

Dzisiaj trochę coś innego, a mianowicie przedstawimy kartki świąteczne ozdabiane metodą decoupage (trzeba było coś wymyślić oryginalnego z braku gotowych elementów.) oraz wspomniane już jajka, a także kurę oraz gęś z motywami kwiatowymi.


Mini karteczka z wykorzystaniem decoupage na tekturkach. Tło i jajo ozdabiane metodą serwetkową i klejem z werniksem. Przyozdabiane konturówkami z brokatem, rafią, kokardką. Motylki zostały narysowane na bloku technicznym kolorowym, wycięte i naklejone:


Kartka z wykorzystaniem papieru ryżowego i wzorzystych serwetek. Naklejane klejem z werniksem. Przyozdabiana konturówkami z brokatem, rafią oraz kwiatkami wyciętymi z papieru dające efekt 3D: 


Obie karteczki:Wiosenne jajka 12cm z motywami kwiatowymi. Malowane na kolor biały lub kremowy i oklejane serwetkami w różyczki lub słoneczniki. Dekorowane konturówkami 3D. Na koniec zostały ponaklejane motyle:Kura oraz gęś z motywami kwiatowymi. Delikatnie malowane na pastelowe kolory. Przyozdabiane konturówkami oraz perełkami. Idealna ozdoba stołu:Dziękujemy za zainteresowanie
oraz składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Zdrowych, spokojnych pogodnych Świąt życzą: Asia, Sabina i Mirella.

Pozdrawiamy ;)

12 komentarzy:

 1. Bardzo ładne jajeczka i zwierzatka:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karteczki (jedna jest moja ) i piękne jajka i zwierzątka :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne prace i karteczki i pisanki- cudeńka!Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki bardzo mi się podobają, z pomysłem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle wszystko piękne ;) Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne kartki :)

  zapraszam do wzajemnego obserwowania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prace świąteczne:) Życzę zdrowych i radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych osób:)

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękujemy za uznanie i życzenia ;)

  OdpowiedzUsuń