Kontakt:

niedziela, 13 kwietnia 2014

Ozdoby świąteczne decoupage.

Święta tuż tuż, a nie pokazałyśmy jeszcze wszystkich naszych prac. Dziś też coś dla odmiany od typowych jajek ze styropianu, a mianowicie ozdoby świąteczne z drewna lub z płyty drewnianej. Kolejny pomysł na ożywienie wnętrza i dekoracje. Oto kilka naszych propozycji na jajo do postawienia, płaskie jajka zawieszki oraz kieliszki:


Jajo z drewnianej płyty do postawienia (ok. 8cm) z motywem kwiatowo wiosennym oraz biało niebieskim spękaniem. Udekorowane konturówką z brokatem oraz motylkami z papieru:
Płaskie jajo zawieszka z motywami świątecznymi- zajączkiem oraz kurczaczkiem. Malowane w kolorze białym, czerwonym, żółtym oraz kremowym. Udekorowane złotą konturówką 3D z brokatem oraz rafią:
Dwie zawieszki z płyty z każdej strony inaczej przyozdobione. Z jednej strony motyw świąteczny baranek lub zajączek, a z drugiej motyw kwiatowy. Malowane farbami w kolorze żółtym, czerwonym, kremowym. Udekorowane złotą konturówką 3D z brokatem oraz przewiązane rafią:
Kolejne dwa płaskie jaja do powieszenia dwustronnie dekorowanymi. Motywy świąteczne: kurczak, zajączki i  wypukły baranek oraz wypukły bratek. Malowane w kolorze kremowym, brązowym, żółtym bądź czerwonym. Udekorowane złotą konturówką 3D oraz rafią. Idealna dekoracja do powieszenia:
Kolejna porcja płaskich jajek (ok. 8cm) z płyty drewnianej do powieszenia. Z motywami kwiatowymi oraz z zajączkami bądź kurczakami. Z każdej strony inaczej przyozdobione. Udekorowane brokatowymi konturówkami 3D, papierowym motylem, rafią do powieszenia i kokardką z rafii:


Drewniany kieliszek w kolorze kremowym z motywem serwetkowym- poziomkami. Udekorowany złotą konturówką 3D z brokatem oraz przewiązany rafią. Idealny do użytku codziennego:


Drewniany komplet kieliszków z konwaliami. Motyw serwetkowy, cieniowane w kolorze kremowym i zielonym. Udekorowane delikatnie konturówką z brokatem 3D. Do użytku codziennego lub dekoracji:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za odwiedziny bloga i naszej strony na facebooku oraz komentarze. Jest nam miło ;)

8 komentarzy:

 1. Wszystko prezentuje się przepięknie, w sumie nie potrafię powiedzieć co podoba mi się bardziej, bo wszystko bardzo mi się podoba :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejku jak już świątecznie!! Wspaniale;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile narobiłyście tych pięknych prac! Wszystkie bardzo mi się podobają!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne prace. Kieliszki bardzo fajne. Mogą się przydać nie tylko w czasie Wielkanocy

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej jakie śliczne prace! :) Aż chce się już te Święta! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jajka jak zwykle świetne :)
  A kieliszki - bardzo oryginalne! :)

  OdpowiedzUsuń