Kontakt:

środa, 16 kwietnia 2014

Świątecznie, czyli post z jajem!

Ostatni nasz post z serii Święta Wielkanocne. Tym razem duże oraz średnie jajka ze styropianu oraz stojaki. Idealne do dekoracji stołu. Królują motywy kwiatowe choć nie brakuje także elementów typowo związanych z Wielkanocą tj. kurczaki, koguty.
Oto nasze propozycje (które rozeszły się w szybkim tempie) :


Styropianowe jajka wielkości 12cm w jasnych kolorach z efektem brązowego chlapania. Motywy kwiatowe- bratki w koszyku lub różowe tulipany. Udekorowane konturówkami z brokatem 3D oraz kokardkami, perełkami i motylkiem z papieru:
Duże jajko z motywem różyczek na cieniowanym tle w kolorze zielonym oraz kremowym. Udekorowane konturówką z brokatem, kokardką z sizalu oraz perełkami:
Duże jaja (12cm) z motywami świątecznymi- kogutem oraz kurczątkami. Malowane w kolorze zielonym lub brązowym. Udekorowane złotą konturówką 3D z brokatem oraz kokardką z rafii, motylkiem lub perełkami:
Jajo w czerwone tulipany. Cieniowane na beżowo, u góry czerwono beżowe spękanie. Wzory malowane czerwoną farbką. Udekorowane konturówką 3D z brokatem oraz perełkami i motylem z papieru:

Jajka 12cm w kolorze kremowym i brązowymi chlapaniami. Jedno z motywem kurczątek oraz kwiatków, drugie z motywem koszyczka kwiatowego. Udekorowane konturówkami 3D, kokardkami z rafii oraz papierowymi motylkami.


Duże jajo w jasnym odcieniu z motywem różyczek i motyli. Udekorowane złotą konturówką 3D z brokatem oraz kokardkami m.in z sizalu, a także perełką:
Jajko w odcieniach zielonego z motywem kwiatowym i efektem chlapania. Udekorowane konturówkami, kokardkami oraz papierowym motylem:
Jajka wielkości 10 oraz 9cm z motywami kwiatowymi, świątecznymi, ludowymi oraz ze spękaniem bądź cieniowane. Dekorowane konturówkami z brokatem:
Podstawki pod jajka ze spękaniem w różnych kolorach od zieleni, czerwieni poprzez czerń. Bądź podstawki w kolorze żółtym z baziami i cieniowana na zielono:
Jutro (17.04)  nasze prace można nabyć bądź obejrzeć na targach pracy w Pszczynie.
Pozdrawiamy serdecznie oraz życzymy:
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych! :) - załoga Sztuka Decoupage

8 komentarzy:

 1. Śliczne prace. Jaja piękne kolorowe, wiosenne

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kolorowe jajeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szalejecie :) a prace przecudne

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cudowności!!! i jaka imponująca ilość, śliczne są :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku, jakie śliczności!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne pisanki:) Zdrowych i radosnych Świąt:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń