Kontakt:

niedziela, 22 marca 2015

Drewniane jajeczka oraz płaskie jajka decoupage, a także zajączki.

W dzisiejszej notce znów z nutą wiosny, a zarazem świąt. Znów jajka ale tym razem z innych materiałów. Czyli drewniane jajka wielkości jaj kurzych oraz płaskie pisanki. A także zajączki na piku wykonane ze styropianowych jajek z nutą decoupage.


Drewniane jajeczka wielkości kurzych. Z motywami w odcieniach brązu. Tworzone prosto, na zamówienie specjalne:
Drewniane jajeczka z motywami Świątecznymi. Z jednej strony chlapania, z drugiej spękanie w kolorze brązowym lub zielonym. Udekorowane perłami w płynie (reliefy) oraz rafią:
Płaskie jajeczka ozdabiane dwustronnie z motywami wiosennymi i świątecznymi. Malowane farbami, dekorowane konturówkami i kokardką. Idealne do powieszenia:
Płaskie jajeczka z motywami świątecznymi. Jajo po lewej i po prawej zostały wykonane przez kursantki. W czasie takiego domowego szkolenia. Wzory malowane farbą, dekorowane rafią. Idealne jako wisząca dekoracja:
Zajączki na piku. Wykonane na styropianowych jajkach z elementem decoupage oraz perłą w płynie. Buzie malowane ręcznie, uszka wycinane z tekturki i malowane lakierem. Udekorowane kokardkami z rafii. Idealna dekoracja np. doniczek:Dziękujemy za uwagę oraz pozdrawiamy serdecznie ;)

9 komentarzy:

 1. Fantastyczne prace, świetny pomysł z zajączkami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne prace, świetny pomysł z zajączkami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajączki wymiatają ze tak powiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne prace, zajączki są przeurocze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne wielkanocne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne wszystkie prace czuć wiosnę....

  OdpowiedzUsuń
 7. Prace świetne! Najbardziej urzekły mnie jaja w brązach:)

  OdpowiedzUsuń