Kontakt:

piątek, 13 marca 2015

Hit! Biżuteryjne wydmuszki gęsie decoupage.

W dzisiejszym poście także w klimacie Świąt Wielkiej Nocy. Tym razem nowość, czyli wydmuszki gęsie, naturalne o wielkości ok. 9 cm. Ozdabiane decoupage, mikrogranulkami w różnych kolorach oraz wykańczane biżuteryjnie. Niestety brak odpowiednich narzędzi nie pozwolił nam tworzyć ażurowych jajek, więc pozostał decoupage plus ozdoby. Każdy element został dokładnie wycięty.
Poniżej przedstawiamy dziesięć propozycji wydmuszek gęsich, które zostały wykonane na prezenty:Wydmuszka (9 cm) w kolorystyce czarno białej z motywem kwiatowym, m.in różyczki. Udekorowana perłą w płynie, bezbarwnymi mikrogranulkami. Zakańczana perłą i elementami biżuterii:
Wydmuszka gęsia z bratkami oraz perłowym reliefem. Brzegi motywu zostały pocieniowane. Udekorowana mikrogranulkami w kolorze kremowym, wykończenie biżuteryjne:
Wydmuszka w zajączki i wiosenne kwiaty. Udekorowana perłą w płynie i kremowymi mikro kulkami. Zakańczana różyczką oraz perłą:Prezentacja powyższych wydmuszek:Wydmuszka gęsia (9 cm) w kolorystyce czarno białej z motywem żonkili. Udekorowana perłą w płynie, mikrogranulkami w kolorze zielonym oraz zakończona biżuteryjnie:
Jajko wydmuszka w kolorze biało fioletowym z motywem fiołków. Udekorowana perłą w płynie, perłami biżuteryjnymi oraz mikro kuleczkami w kolorze fioletowym:
Pisanka czarno biała z motywem kwiatowym. Udekorowana perłą w płynie, perłami, mikrogranulkami w kolorze kremowym i zielonym:
Prezentacja powyższych trzech wydmuszek gęsich:
Wydmuszka gęsia z motywami motyli na jasnym tle, druga pisanka w różyczki z reliefem. Obie udekorowane mikrogranulkami w kolorze srebrnym lub fioletowym, perłą w płynie oraz zakończone elementami biżuterii:

Wydmuszki w tonacjach fioletowych. Jedna z motywem bzów, a druga z bukietem fiołków. Zostały pocieniowane pittorico oraz udekorowane reliefem wykonanym perłą w płynie. Przyozdabiane mikro kuleczkami w kolorze zielonym oraz fioletowym. Zakończone elementami biżuterii:
Koszyczek wykorzystany do zdjęć został także upleciony z wikliny papierowej i pomalowany na biało. 
Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy serdecznie ;)

10 komentarzy:

 1. Śliczne jajca :) Pięknie wyglądają z dodatkiem perełek

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie śliczne wydmuszki :) Moje serce skradły te dwukolorowe z czarnym, zwykle wszystko co czarne od razu przykuwa moją uwagę ale te są nad wyraz śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie śliczne ale mi rownież najbardziej czarno białe zawróciły w głowie

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne motywy, pięknie ozdobione jaja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pięknie! :) Są super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedna pisanka piękniejsza od drugiej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne. Nie potrafię wybrać najlepszej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne, zwłaszcza te z czarnym dołem.

  OdpowiedzUsuń