Kontakt:

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Komplety słoików, czyli recykling decoupage.

Dzisiejsza notka związana z recyklingiem,  mianowicie przedstawiamy słoiki po kawie w różnych rozmiarach. Tematycznie są to komplety, zestawy. Idealne do przechowywania mielonej kawy, różnych przypraw jak i do dekoracji wnętrza. Poniżej propozycje:


Komplet mini słoiczków ze szklaną zakrętką. Malowane na kolor kremowy, motyw maków i różyczek w czerwonej tonacji. Słoiki zostały pocieniowane na czerwono i ozdobione malowaną czerwoną "koroneczką". Zakrętki oklejone papierem ryżowym z namalowanymi farbą wstążeczkami. Idealne na przyprawy. Stworzone na zamówienie:

Komplet słoików z zapięciem w dwóch wielkościach. Zostały pomalowane na kremowo, pocieniowane i chlapane na brąz. Widoczny motyw prowansalski, czyli lawenda. Wieczka zdobione papierem ryżowym, dającym efekt mrożonego szkła. Stworzone na życzenie. Idealne na przyprawy:Komplet trzech słoików z motywem różanym. Malowane na kolor kremowy, pocieniowane na różowo. Zakrętki ozdobione zostały brokatową pastą:Komplet czterech dużych słoików ze złotymi zakrętkami. Zostały pomalowane na kremowo i ozdobione motywami kwiatowymi (dwustronnie), a także pocieniowane na kolor brązowy. Zakrętki dodatkowo zostały udekorowane brokatową konturówką:
Komplet dużych słoików z motywem słoneczników na kremowym tle. Pochlapane i pocieniowane na brązowo. Zakrętki delikatnie przyozdobione konturówką 3D z brokatem:
Dziękujemy za odwiedziny bloga, komentarze i zainteresowanie. Pozdrawiamy serdecznie ;)

11 komentarzy: