Kontakt:

środa, 3 czerwca 2015

Różności decoupage ze sklejki drewnianej oraz drewna.

W dzisiejszej notce taki mini wesoły miszmasz, czyli odrobina dekoracji i innych przydatnych przedmiotów ze sklejki drewnianej czy też drewna. Naszymi propozycjami są podkładki pod kubki, drewniane kwiaty, breloczek oraz ramka.


Komplet czterech podkładek ze sklejki drewnianej pod szklankę lub kubek. Motyw fiołków na kremowym tle z elementami brązu (chlapania plus cieniowanie). Spokojnie nadają się pod ciepłe i gorące szklanki bo podobne podkładki zostały już przez nas testowane. Idealna dekoracja stołu:
Tulipan ze sklejki drewnianej. Ozdabiany dwustronnie w motyw tulipanów. Z jednej strony doniczka ze spękaniem brązowo kremowym i motywem koronki. Cieniowane brzegi w kolorze brązowym. Kwiatek przewiązany rafią:
Kwiat ze sklejki drewnianej z motywami różyczek na kremowym tle. Góra z delikatnym spękaniem. Całość cieniowana na brązowo, a donica dodatkowo potraktowana perłą w płynie:
Breloczek ze sklejki w kształcie kończyny. Z motywem kwiatowym, wiosennym oraz brzegami cieniowanymi na brąz:
Drewniana ramka bez szyby z motywem różanym na jasnym tle. Brzegi przecierane. Idealna do dekoracji np. kominka, ściany:Kwiatek ze sklejki drewnianej z wiosennym motywem na żółtym tle. Brzegi pocieniowane na brąz. Ozdobiony dwustronnie, został dołączony (przywiązany) do kartki urodzinowej:
Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy :)

9 komentarzy:

 1. Podkładki są piękne, ale kwiaty zachwycające! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prace. Motyw na podkładkach bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Very beautiful and creative! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Very beautiful and creative! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Same śliczności:) Ciekawe jaki będzie obraz w tej pięknej ramce? Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak pięknie, cudowne kwiatuszki! :)

  OdpowiedzUsuń