Kontakt:

poniedziałek, 9 marca 2015

Post z jajem- czyli duże jajka ze styropianu decoupage oraz zające z wikliny papierowej.

Dziś powrót do tematyki świątecznej, czyli kolejna porcja jajek ze styropianu. Tym razem większe 12, 10 i jedno wielkości 16 cm do postawienia np. na stojakach. A także kilka zająców wielkości 30 cm ( z uszami) z wikliny papierowej.
Poniżej nasze propozycje na tegoroczne Święta:


Jajo 12cm z motywem zająca i kurczaczka na nierównym tle (efekt zamierzony). Udekorowane konturówką 3D z brokatem oraz czerwoną wstążeczką. Drugie jajko wielkości 10cm z  motywem zajączków i kwiatów. Motywy na kremowym tle z brązowym chlapaniem. Udekorowane kokardką w kolorze miętowym:


Jajka o wielkości 12cm ze styropianu. Jedno z motywem kwiatowym i chlapaniem w kolorze brązowym. Drugie biało szare z motywem zajęcy z efektami wykonanymi farbami i napisem z tyłu. Oba udekorowane kokardkami:Jajka ze styropianu o wielkości 10cm z motywami kwiatowymi oraz efektem chlapania. Udekorowane kokardkami z rafii:
Duże jajo ze styropianu (16cm) składane z motywem zajączków po jednej stronie na tle nieba oraz druga strona z kurczaczkami. Udekorowane czerwoną wstążeczką i konturówką z brokatem:
Jajo 12cm z motywem kurczaczków na żółtym tle. Z tyłu jajka relief. Udekorowane wstążką z rafii:

Jajko 10cm z motywem lawendy w koszyczku na kremowym tle z chlapaniem. Udekorowane konturówką 3D ze złotym brokatem. Fioletowe wzory zostały namalowane farbą. Z tyłu napis wykonany perłą w płynie.
Drugie jajo, większe (12cm) w tonacji fioletowo białej z motywem fiołków i róż połączonych ze spękaniem. Udekorowane perłą w płynie i satynową fioletową wstążką:
Do jajeczek mamy bardzo przydatne drewniane podstawki. Tutaj dwie wersje kolorystyczne ze spękaniem brązowa oraz zielona:Na sam koniec kilka zajączków z wikliny papierowej w różnych odcieniach brązu. Z kolorowymi dodatkami. Mają one 30cm wielkości wraz z uszami:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za uwagę  oraz wszelkich przejaw zainteresowania:)

10 komentarzy: