Kontakt:

piątek, 27 marca 2015

Styropianowe jajka decoupage, stroiki wielkanocne oraz zajączki z wikliny papierowej.

Dzisiejsza notka znów typowo odświętna. Kolejna porcja jajek m.in robionych na zamówienie w wielkości 8, 10 i 12 cm, a także drewniane podstawki pod jajka, stroiki wielkanocne z wykorzystaniem jajek decoupage i koszyczków z wikliny papierowej. A także porcja zajączków.
Poniżej propozycje:

Jajeczko styropianowe 12 i 10 cm z motywem kwiatowym oraz świątecznym. Jedno w jasnej tonacji,a drugie cieniowane na niebiesko. Ozdabiane perełką, perłą w płynie i rafią:
Postarzane jajeczka wielkości 8 cm z motywami kwiatowymi oraz w zajączki. Na kremowym tle z brązowych chlapaniem. Udekorowane perłą w płynie i zieloną wstążeczką:
Jajka wielkości 12 cm ze styropianu. Jedno w kolorze czarno białym z motywem kwiatowym i perłą w płynie. Drugie z motywem świątecznym. Udekorowane wstążką bądź perełką. Wykonane na zamówienie:
Styropianowe jajka 12 cm z motywami zajączków na jasnym tle. Udekorowane konturówkami i wstążeczkami:
Stroiki świąteczne z wykorzystaniem jajek styropianowych 12 cm, koszyczków z wikliny papierowej oraz mchu, trawy, kolorowych dodatków:
Do jajeczek ozdobiłyśmy także drewniane podstawki. W różnych wariantach kolorystycznych i białym spękaniem jednoskładnikowym:Na specjalne zamówienia zostały także wykonane zające z wikliny papierowej. W trzech wersjach kolorystycznych żółtym, czerwonym i niebieskim:

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za uwagę :)

8 komentarzy: