Kontakt:

niedziela, 10 maja 2015

Serduszka oraz inne drobiazgi ze sklejki drewnianej.

W dzisiejszym poście idealne pomysły na prezenty z okazji Dnia Matki. A mianowicie serduszka decoupage ze sklejki drewnianej w wersji do powieszenia lub do dekoracji zasłon. A także kilka innych drobiazgów m.in aniołek, kwiatuszki do powieszenia, podkowa. 
Poniżej przedstawiamy nasze pomysły:


Prowansalskie serduszko ze sklejki drewnianej (12x 12cm ). Malowane na kolor kremowy i chlapane na brąz. Dwustronnie zdobione motywem lawendy oraz pozłacanym reliefem. Z jednej strony napis:
Serce ze sklejki drewnianej do powieszenia. Motyw magnolii i róż, zdobione dwustronnie. Utrzymane w tonacji kremowo brązowej. Postarzane spękaniami. Z jednej strony napis:
Aniołek ze sklejki drewnianej z pozłacanymi skrzydłami (18x 6cm). Sukienka w różyczki, postarzana spękaniem. Idealny jako dekoracja:Komplet serduszek do dekoracji zasłon (7x 6cm). Utrzymane w tonacji brązu i odcieniach kremowego, złota. Delikatny wzór, nawleczone na satynową wstążeczkę:Girlanda kwiatuszków ze sklejki (ok. 7cm) z motywem fiołków na kremowym tle. Cieniowane i chlapane na brązowo. Umocowane na rafii. Idealna ozdoba np. do okna:
Podkowa ze sklejki drewnianej wielkości 9,5x 9cm z motywem różyczek na jasnym tle. Cieniowana na brązowo, udekorowana kokardką z rafii:Podkowa ze sklejki drewnianej wielkości 9,5x 9cm z motywem lawendowym na białym tle. Cieniowana na brązowo, udekorowana kokardką z rafii. Dekoracja na szczęście:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wszelki przejaw zainteresowania blogiem, naszymi pracami ;)

10 komentarzy: