Kontakt:

poniedziałek, 29 czerwca 2015

Sklejkowe girlandy decoupage oraz kosz na buty z wikliny papierowej.

Dziś mała odmiana i kilka drobiazgów do dekoracji. Tym razem publikujemy kilka sklejkowych girland dla dzieci w kształcie koników, wróżek jak i dla dorosłych serduszka, jaskółki. Idealne ożywiają nudne wnętrza. Kolejną nowością, którą ukazujemy jest kosz na buty zrobiony z wikliny papierowe i ozdobiony metodą decoupage.


Girlanda ze sklejki drewnianej w kształcie koników (ok. 7cm). Motywy z dwóch stron w kolorze niebiesko różowym. Brzegi cieniowane na brązowo. Udekorowane perełkami, wstążeczką satynową oraz rafią. Zawieszka została stworzona jako prezent dla dziecka:

Girlanda z wróżkami z motywami kwiatowymi oraz brązowym chlapaniem farbą. Zdobione dwustronnie, przewiązane rafią. Idealna dekoracja np. do okna, na lampę:
Serduszka ze sklejki drewnianej do powieszenia. Motyw wiosenny, czyli konwalie na kremowym tle. Brzegi serc zostały pocieniowane na brązowo. Całość umieszczona na rafii:
Girlanda ze sklejki drewnianej w kształcie jaskółek. Motywy kwiatowe na żółtym tle z brązowymi brzegami. Ptaki zostały umieszczone na rafii. Idealna dekoracja wnętrz:

Na sam koniec przedstawiamy koszyk z wikliny papierowej wykonany przez jedną z nas na własne potrzeby, czyli na buty. Jego wymiary to 40cm x 40cm, został pomalowany na śnieżno biało oraz udekorowany decoupage. Świetnie zdaje egzamin:Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za ciepłe słowa :)

8 komentarzy: