Kontakt:

wtorek, 18 grudnia 2012

Świątecznie, czyli bombki i inne...

Ostatni już w tym roku świąteczny akcent, czyli bombki ze styropianu i plexi oraz lampionik i mini wazon. Czyli duża dawka zdjęć. Oto nasze propozycje:


Bombki z plexiglas (8cm) z aniołkami i przegrodą. Z tyłu oprószone pastą śniegową. Motywy dekorowane konturówką z brokatem oraz sypkimi brokatami. Przód bombki delikatnie dekorowany konturówką. Przyozdobione kokardkami:Śnieżna bombka z przegrodą (10cm) na stojaku z motywem zimowego krajobrazu. Dekorowana konturówkami z brokatem oraz sypkim brokatem w kolorze biały i złotym. Na koniec przyklejona czerwona kokarda:Duża bombka bez przegrody (10cm) ze śnieżnym krajobrazem zamkniętym w kuli. Śnieżny domek i choinka na mchu oprószonym pastą śniegową. Udekorowane konturówką oraz błyszczącą bawełną. Bombka została jeszcze na koniec udekorowana kokardą, niestety nie zostało to uwiecznione już na zdjęciu:Śnieżne krajobrazy w bombce plexiglas (8cm). Domki na mchu przyprószone śniegiem. Bombka medalion z zimowym krajobrazem i śniegiem (8cm) :Bombka plexiglas 8cm z przegrodą. Motyw Mikołajkowy dwustronny. Przyozdobiona konturówkami 3D z brokatem i wykończona czerwoną kokardą:Bombki medaliony 8 i 10cm oraz serduszka, okrągłe bombki ze styropianu i plexi. Motywy świąteczne oraz kwiatowe. Dekorowane śniegiem, brokatami sypkimi, konturówkami z brokatem lub delikatnie spękane:Komplet trzech bombek z motywami świątecznymi oraz spękaniem między farby (1 i 2). Dekorowane złotą konturówką z brokatem 3D:Komplet czterech bombek ze śniegiem i motywami świąt. Dekorowane konturówką oraz brokatem:


Mini lampionik ze śnieżnym krajobrazem. Dekorowany pastą śniegową oraz brokatem:Wazonik z motywem krajobrazu na papierze ryżowym. Obsypany brokatem:Z okazji nadchodzących Świąt składamy serdeczne życzenia:
Wesołych świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.10 komentarzy:

 1. jestem pod wrażeniem ! Wszystko piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne bombki:)aż się napatrzeć nie mogę. Wazonik też śliczny.
  Dzięki za życzenia. Zdrowych spokojnych Świąt Wam życzę

  OdpowiedzUsuń
 3. Wasze dzieła są bardzo oryginalne i klimatyczne, uwielbiam je :)

  Zapraszam do nas na nową notkę,
  Jolka

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt ! Piękne ozdoby ! Pracowite dziewczyny, pozdrawiam, Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje bardzo ! ;)
  Pozdrawiam Daria i życzę Wesołych Świąt dziewczyny !

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękności pokazujecie :) Cudowne ozdoby świąteczne.

  OdpowiedzUsuń